FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Rejestracja
kłótnia na maxa
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Forum Polish Cup MohAA 1.0 Strona Główna » ''Kłótnie'' » kłótnia na maxa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość








 Post Wysłany: Wto 16:51, 31 Sty 2006    Temat postu:

wiekszych noobow nie widzialem... Razz nie dosc ze marne z was haxy to w dodatku no skille Razz
 Powrót do góry »
Gość








 Post Wysłany: Wto 16:54, 31 Sty 2006    Temat postu:

Pierdziel sie.. mam 11 lat.. jestem malym tlusciutkim piekowatym rudzielcem Razz i lepiej potrafie grac na haxach niz wy(dwa tepe noobki) razem wzieci
 Powrót do góry »
magik




Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


 Post Wysłany: Śro 10:12, 01 Lut 2006    Temat postu:

Anonymous napisał:
Pierdziel sie.. mam 11 lat.. jestem malym tlusciutkim piekowatym rudzielcem Razz i lepiej potrafie grac na haxach niz wy(dwa tepe noobki) razem wzieci



Reszte postów zostało usuniętych za spamowanie. Chciałbym sie odnieść do postu wyżej. Nie masz się czym chwalić bo to żaden powód do dumy.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez magik dnia Śro 15:35, 01 Lut 2006, w całości zmieniany 1 raz
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Tayfun




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Świnoujście

 Post Wysłany: Śro 15:12, 01 Lut 2006    Temat postu:

pff? lool buce Razz

Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
jaro




Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Szczecin

 Post Wysłany: Czw 13:32, 02 Lut 2006    Temat postu:

Mam pytanko ,czy takich gosci którzy wyzywaja i psuja gre np,na serwerach objectiwa mozna jakos zbanowac ,jak to zrobic niestety ja nie mam pojecia ,,,moze ktos to wytłumaczyc czy jest to do zrobienia????
<<Pozdrawiam ALL>>


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
|*FsW*|^G(o)Dl3$^CL
Gość







 Post Wysłany: Czw 14:01, 02 Lut 2006    Temat postu:

EJ tutaj nastąpiło naruszenie regulaminu... klan fasta nie ma 2 miesięcy;/ a mój klan ma o 1 dzień mniej .. i nie może grać w lidze to jest nie uczciwe..
 Powrót do góry »
|*FsW*|^G(o)Dl3$^CL
Gość







 Post Wysłany: Czw 14:07, 02 Lut 2006    Temat postu:

5. Aby wziac udzial w Pucharze Polski klan musi istniec min. 2 miesiace. Jezeli nie spelnia tego wymogu nie moze w niej brac udzialu.


więc sie zastanówcie ....
 Powrót do góry »
magik




Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


 Post Wysłany: Czw 15:30, 02 Lut 2006    Temat postu:

Ja jestem orgzanizatorem i ja podejmuje decyzje. Zreszta w tej srpwie porozmawiamy na gg jak tylko będziesz.

Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Tayfun




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Świnoujście

 Post Wysłany: Czw 15:49, 02 Lut 2006    Temat postu:

hmm na 1.0 nie zbanujesz nikogo Smile

Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
magik




Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


 Post Wysłany: Czw 19:21, 02 Lut 2006    Temat postu:

Jeżlei bedzie server ligowy takich ludzi można z niego banować. Chyba że mają zmienne ip to juz inna historia. Ale pamietam jak kupowaliśmy server z cF była możliwosć banowania.

Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Tayfun




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Świnoujście

 Post Wysłany: Pią 16:34, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Ja jestem orgzanizatorem i ja podejmuje decyzje. Zreszta w tej srpwie porozmawiamy na gg jak tylko będziesz.


pffffff jeżeli to ma być poważna i prestiżowa liga (a tego przecież byście chcieli) to nie wiem czy organizatorzy mogą sobie pozwalać na takie naginanie reulaminu! zasady są jasne - 2 miesiące historii albo papa:**. I zasady powinny być stalowe a to co tutaj to sorry ale sytuacja typowa dla Polski: koleżeńskie układy - tego znam więc go przyjmę - tak wygląda twoje rozumowanie magik. Rozumiem, że Fast jest pewnym graczem ale przypomnijcie sobie sytuację z poprzedniej ligi: klan ThugZ (którego CL był rówież znany na 1.0 gracz AdeQ) nie został przyjęty do ligi ponieważ istniał wówczas 2 tygodnie, a przecież nie był to jakiś pierwszy lepszy klan bo skład miał naprawdę dobry i pewny. Pamiętam co wtedy powiedział mi Fast: nie będzie żadnych odstępstw od regulaminu. Teraz sytuacja się odwróciła i czyżby zapomniał o tym...?

P.S.
Naprawdę nie miejcie mi tego za złe bo nie mam nic ani do Fasta (który zmienił się moim zdaniem) ani do klanu EC. Ale napisałbym to samo gdyby chodziło o inny klan - sprawiedliwość jakiaś chyba powinna być...

Pozdro...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tayfun dnia Śro 20:22, 08 Lut 2006, w całości zmieniany 1 raz
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
LongJohn
Gość







 Post Wysłany: Sob 4:04, 04 Lut 2006    Temat postu:

Tak jest... Prawo i Sprawiedliwość musi być...Smile
A ile brakuje tym klanom do 2 miesięcy... moze nie dużo?... mam wrażenie że liga nie ruszy jeszcze do końca lutego, więc moze sie ktos jeszcze załapie... ja jestem za, pzdr all
 Powrót do góry »
magik




Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


 Post Wysłany: Sob 9:24, 04 Lut 2006    Temat postu:

Panowie sprawa wygląda tak. Chciałbym doprowadzić sprawe z serverem do końca. Dlatego narazie pytam się wszystkich clanów kto może zapłacić a kto nie. Już pare mam na liście zdeklarowanych. Oczywiście regulamin jest regulaminem. Jak zbierze się 10 clanów które wyłożą tą kase a będą to clany z 2 miesięczną historią to zmkne liste i zaczniemy grać. Natomiast jeśli będzie brakować trzeba będzie dołożyć kogoś i tu w zależności kto zapłaci a kto nie. Bo albo wszyscy płacimy albo nikt nie płaci. Dlatego narazie wstrzymajcie się z krytyką do czasu wyjaśnienia sprawy z serverem.

Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum Polish Cup MohAA 1.0 Strona Główna » ''Kłótnie'' » kłótnia na maxa
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group